Trendy pro léto 2018


Jako již každý rok byly světu představeny trendy pro letošní letní měsíce. Ti nejvlivnější návrháři z celého světa dali hlavy dohromady a výsledek stojí, jako vždy, za to! Můžeme se těšit na spoustu novinek, ale pozadu nezůstanou ani staré dobré klasiky. :)

Pojďte se s námi podívat na pár kousků, které by neměly chybět v módním arzenálu každého, kdo chce držet krok se světovým trendem…

 

 

Léto 2018 bude zejména pod taktovkou barev. Ať už mluvíme o pastelových barvách, které si svou laťku drží již nějakou tu sezónu, nebo naopak o barvách s pestrými a veselými odstíny, v teplých měsících jich bude všude plno. Chybu rozhodně neuděláte s růžovou barvou a všemi jejími odstíny. Máte-li rádi jednobarevně sladěný outfit, růžová je letos přesně pro Vás. Slušivá kombinace starorůžové se sytým růžovým odstínem Vás jistě mile překvapí. Určitě však nešlápnete vedle ani s veselými odstíny červené, žluté, oranžové či fialové.

Pro ty z Vás, k jejichž oblíbeným barvám růžová nepatří, je tu opět nesmrtelná modrá s odstíny tyrkysové, blankytné či indigo.   

 

 

Pokud patříte mezi milovníky divokých vzorů, i na Vás se letos ve velkém myslelo… pestré dezény se totiž staly jedním z hlavních leaderů letní sezóny!

V létě 2018 platí heslo: ČÍM VĚTŠÍ DIVOČINA, TÍM LÉPE! Nebojte se tedy popustit uzdu své fantazie a zabodujte např. s výraznými orientálními vzory.

Zapátrejte ale také ve svém současném šatníku, protože v něm jistě naleznete některé z osvědčených IN kousků, které se opět vrací: květiny, geometrické vzory, pruhy či staré dobré puntíky!

 

 

V neposlední řadě tu máme trendy ze zvířecí říše, která samozřejmě nesmí chybět. Romantické duše si jistě přijdou na své, protože loňské plameňáky sesadili z prvního místa MOTÝLI.

Nejzajímavějším trendem pro letošní léto je ale bezesporu použití ,,plastů,,- syntetických materiálů. Jistě všichni dobře víme, jak moc naše planeta s tímto materiálem bojuje a o jak zásadní téma se jedná. Světoví návrháři chtěli proto tuto problematiku promítnout i do světa módy. Zdali však tento krok přinese nějaký pokrok v uvedené problematice, je ve hvězdách. S jistotou ale víme, že na mnoha pultech oděvních obchodů najdete spoustu ,,plastově,, vypadajících kousků vyrobených např. z latexu. Jen těžko říct, jak moc se tento trend v parném období uchytí. :)

 

 

Přejeme Vám krásné a hlavně pohodlné léto!

Archiv novinek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování obchodu, k poskytování funkcí sociálních sítí,
personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.