Informace o dopravě/platbě

Při zasílání zboží využíváme služeb České pošty s. p. a přepravní společnosti PPL s. r. o. Objednané zboží je před odesláním pečlivě zabaleno a pojištěno u vybraného přepravce. Pokud se Vám do rukou dostane poškozená zásilka, ihned tuto skutečnost reklamujte u přepravce.

  • Balík do ruky, Česká pošta s. p. – rychlé a spolehlivé doručení zásilky obvykle do druhého pracovního dne od podání. V případě nezastižení na uvedené adrese je zásilka uložena na místní poště Vašeho bydliště po dobu 14 pracovních dní. Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy 85,- Kč .
     
  • PPL s. r. o. - bezpečný a rychlý způsob, jak obdržet objednané zboží. Před doručením přepravce kontaktuje příjemce telefonicky kvůli domluvě ohledně převzetí zásilky. Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy 99,- Kč .  

Objednáte-li zboží nad 1 500,- Kč, budete mít poštovné a balné zdarma (při doručení v rámci ČR)!

Při zasílání zboží na Slovensko využíváme přepravní službu DHL.

  • Platba pouze online
  • přepravní služba DHL - bezpečný a rychlý způsob, jak obdržet objednané zboží. Před doručením přepravce kontaktuje příjemce telefonicky kvůli domluvě ohledně převzetí zásilky. Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy 180,- Kč. 

Ceny jsou uvedeny s DPH včetně balného.

 

Expedice a termín dodání

Objednávky jsou připraveny a odeslány zpravidla do tří pracovních dnů (každou středu a pátek) od obdržení objednávky, pokud je objednané zboží na centrálním skladě. V případě, že ne, látky se převádí z jiných poboček a dodací lhůta se o dva dny prodlužuje.  Prodávající si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty v případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události. O případné delší expediční lhůtě bude kupující neprodleně informován emailem nebo telefonicky.

Platby

Naše společnost nabízí tyto způsoby uhrády Vaší objednávky:

 - úhrada dobírky při převzetí zásilky na České poště (případně u řidiče České pošty) nebo u přepravce PPL s. r. o. (platba v CZK). Cena za dobírku je 20,- Kč.

 - online platba 
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování obchodu, k poskytování funkcí sociálních sítí,
personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.